ПоддержатьУкраїнська

У Рівному школи проведуть екомодернізацію завдяки НЕФКО

StopCor
StopCor

StopCor

У Рівному школи проведуть екомодернізацію завдяки НЕФКО

У трьох рівненських школах відбудеться сучасна модернізація завдяки коштам від НЕФКО. Покращення відбудеться у школах №18,26 та 27. НЕФКО – це міжнародна фінансова корпорація, яка була утворена п'ятьма країнами Північної Європи: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією.

Інформацію надали у прес-службі Кабміну.

Покращення пройде у рамках інвестиційного проекту "Впровадження енергоощадження у трьох школах та системи енергоменеджменту в бюджетних установах Рівного".

Під час реалізації проекту разом зі співфінансуванням міста у школах впровадять заходи з енергоощадження. Такі зміни зможуть допомогти зекономити не просто енергоресурси, а бюджетні кошти. Також завдяки позитивним змінам зменшиться кількість шкідливих викидів у атмосферу. Основна місія НЕФКО – це генерувати позитивний еко-ефект. Кредитні кошти  своїм позичальникам місто планує повернути за 5 років і оплатить за користування усього 3%.

Отримати шанс модернізувати школу було не легко, адже перед цим пройшов прискіпливий енергоаудит об'єктів та розроблення бізнес-планів. Роботи по модернізації розпочнуть одразу після того, як закінчиться опалювальний сезон і завершаться вже до кінця року. У разі, якщо все пройде успішно, Рівне отримає можливість брати участь у більш дорогих проектах із залученням не тільки кредитів, але й грантових коштів.

Раніше повідомлялось, що НЕФКО виділяє кошти на реконструкцію шкіл у Прилуках.

Нагадаємо, у проекті бюджету не передбачали фінансування шкіл та дитсадків. Відтепер їх утримуватимуть коштом місцевих бюджетів. Профтехучилищам повернуть держкошти.

Другие новости