ПоддержатьУкраїнська

У Тернополі викладач вимагав у студента 3 тис. грн хабара

StopCor
StopCor

StopCor

У Тернополі викладач вимагав у студента 3 тис. грн хабара

Викладач одного з університетів Тернополя вимагав та отримав від студента 3 тис. грн за успішне складання державного іспиту. Про це передає УНН з посиланням на відділ комунікації поліції Тернопільської області.

"Від 3-ьох до 8-ми років позбавлення волі з конфіскацією майна загрожує викладачеві одного з вищих навчальних закладів Тернополя. Педагог вимагав та отримав від студента 3 тис. грн за успішне складання останнім державного іспиту", – йдеться у повідомленні.

Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво кримінального провадження розпочатого слідчими головного управління Національної поліції щодо викладача одного з місцевих університетів.

Співробітники управління захисту економіки Тернопільської області спільно зі слідчими задокументували факт отримання неправомірної вигоди педагогом від одного зі студентів. 3 тис. грн мали гарантувати успішне складання державного іспиту, адже науково-педагогічний співробітник, бувши членом екзаменаційної комісії, пообіцяв вплинути на інших членів та голову комісії.

Кримінальне провадження розпочато за частиною третьою статті 369-2 Кримінального кодексу. Проводиться досудове розслідування.

Другие новости