ПоддержатьУкраїнська

В смерті 8 гірників зі Львівщини побачили "донбаський слід"

StopCor
StopCor

StopCor

В смерті 8 гірників зі Львівщини побачили 'донбаський слід'

Всіх гірників, які опинилися під завалами шахти "Степова" на Львівщині, дістали на поверхню. Влада Львівської області повідомили уточнені дані як за загиблими, так і постраждалим гірникам.

Як заявив перший заступник мера Червонограда Дмитро Балко, 8 людей загинули, 12 шахтарів з сильними опіками доставили в міську лікарню Червонограда, повідомляє "Діалог. UA". "Дістали всіх 50 осіб, 8 жертв, 12 госпіталізованих. На місці працюють бригади медиків з Соснівки та Червонограда", – повідомив чиновник.

У зв'язку з трагедією на Львівщині, Президент України Петро Порошенко сьогодні, 2 березня, підписав указ, яким оголосив всеукраїнську жалобу. Крім того, Порошенко доручив Кабміну провести негайну перевірку всіх вугледобувних підприємств країни на предмет забезпечення спецзасобами, а також норм дотримання техніки безпеки. За фактом смертельного вибуху прокуратура Львівщини порушила кримінальну справу за ст. 272, ч. 2 КК України.

У той же час в трагедії вже побачили "донбаський слід". Так, глава Львівської ОДА Олег Синютка розповів, що на "Степовій" планували в короткі терміни збільшити добовий вуглевидобуток. "Через те що ми перестали отримувати вугілля зі сходу України, підприємство готувалося збільшити обсяги на" Львіввугілля ". Однак остаточні висновки про те, чи пов'язана ця трагедія зі збільшенням вуглевидобутку, визначить комісія", - заявив Синютка.

Нагадаємо, прем'єр Володимир Гройсман терміново вилетів до Львівської області, також повідомлялося, що під час вибуху безслідно зникли більше ніж 24 чоловік.

Другие новости