ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" показав усю правду про скандального суддю Вищого госпсуду Ємельянова

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' показав усю правду про скандального суддю Вищого госпсуду Ємельянова

У цьому випуску "СтопКор" показав усю правду про скандального суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова. Ємельянов зробив стрімку і блискавичну кар'єру, за 10 років роботи у системі українського правосуддя поміняв кілька судів на Донеччині та "доріс" до столичного Вищого господарського суду.

"Артур Ємельянов нажив собі прізвисько "All inclusive". Це той самий суддя, на рахунках якого розвідка Ліхтенштейну арештувала 13 млн франків, а Україна не змогла довести їхнє незаконне походження і не повернула їх. Але ця сума – крапля в морі. За підрахунками активістів, суддя вивів з України в межах 2-5 мільярдів доларів. І всі ці гроші звідки? Правильно, це ціна "правильного" рішення в господарських судах. Але такі статки не дозволяють Ємельянову купити автомобіль.

В його декларації вказав тільки мопед за 25 тис. грн. А мені в інтерв'ю сказав, що взагалі громадським транспортом користується. Це при тому, що до 2014-го по Донецьку розсікав на Rolls-Royce, яка коштує в межах 1 млн $. От Вам і відповідь на питання "А судді хто?", – написала журналістка "СтопКору" та авторка розслідування Лілія Ткачук.

https://youtu.be/R8B12WJTcXg

Саме там під патронатом свого тодішнього керівника, очільника Вищого господарського суду Віктора Татькова, Ємельянов організував найбільшу в країні корупційну схему, у якій були залучені півтисячі суддів.

"Після скерування справи до конкретного судді йому давали "винагороду" за потрібне рішення. Якщо ж суддя відмовлявся, розгляд справи переносили на день, коли він у відпустці, і тоді справа автоматично переходила до іншого. Подекуди справи міняли по 5-6 суддів, аж поки не потрапляли до підконтрольного судді. Найчастіше у такий спосіб узаконювали рейдерські захоплення підприємств. Ціна вирішення питань коливалась до декількох мільйонів доларів", – розкрила деталі схеми авторка розслідування Лілія Ткачук.

"СтопКор" знайшов та поспілкувався з одіозним суддею й дізнався, що сталось із тими служителями Феміди, які не підкорились впливу Ємельянова та Татькова.

Приголомшливі подробиці у сюжеті.

Другие новости