ПоддержатьУкраїнська

Захарченко серйозно зганьбився в Донецьку: сотні випускників шкіл проігнорували ватажка "ДНР" через Україну

StopCor
StopCor

StopCor

Захарченко серйозно зганьбився в Донецьку: сотні випускників шкіл проігнорували ватажка 'ДНР' через Україну

Сотні медалістів невизнаної "ДНР" влаштували публічний бойкот ватажкові терористів Олександру Захарченко в Донецьку: понад третина кращих випускників шкіл відмовилася з'явитися на "республіканському" заході.

Інформацію про ганьбу Захарченка оприлюднив лікар і блогер Олександр Чернов, передає "Діалог.UA" з посиланням на "УСН-1492News".

21 червня на урочистий концерт з усієї "республіки" в Донецьк привезли всіх 300 медалістів з батьками, плюс "натовп створили" за рахунок юних активістів "ДНР".

"Попри централізоване звезення, на концерт не з'явилися більш 100+" медалістів ", причому від інших прийшли "мами", а не самі дітки: ("ой, прихворів(ла)!")", – написав Чернов.

За словами блогера, головна причина ігнорування "свята", на якому Захарченко особисто вручав "медалі", – побоювання зіпсувати репутацію. Багато випускників хочуть продовжити навчання в Україні або Європі й не збираються стояти на одній сцені з окупантом.

В результаті з трьох сотень дітей на сцену піднялися всього 30.

Раніше стало відомо, що люди Захарченка напали на спостерігачів ОБСЄ в районі Ясинуватої. Тим часом в "ДНР" вирішили посилити правила виїзду "за кордон" для працівників бюджетної сфери.

Другие новости