ПоддержатьУкраїнська

22 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

22 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. Місцями у Криму можливий дощ з грозою. Температура повітря вночі складе +7...+21 градус, удень +19...+29. Вітер змінних напрямків, переважно північних, північно-західних, західних, південно-західних і північно-східних, 1-8 м/с, у південних областях і в Криму короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +11...+15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22...+28. Вітер західний і північно-західний, 2-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13...+19 градусів, удень повітря прогріється до +24...+29. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 2-8 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий дощ з грозою. У Севастополі, Красноперекопську, Євпаторії опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +16...+21 градус. Денна буде коливатися від +25 до +28. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-7 м/с, короткочасне шквальний посилення вітру до 15-24 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі до +12...+18 градусів, денна температура повітря складе +26...+29. Вітер західний, північний і північно-західний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікуються суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +7...+13 градусів, удень підніметься до +19...+29. Вітер північно-західний, південно-західний і західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +10, удень до +25 градусів. Вітер переважно північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+17 градусів, удень – від +23 до +27. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-6 м/с.

Другие новости