ПоддержатьУкраїнська

Зовсім немасажні послуги: в Києві "накрили" бордель (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Зовсім немасажні послуги: в Києві 'накрили' бордель (фото)

Під маскуванням масажного салону на Київщині викрили бордель. Організаторами «бізнесу» була пара: 29-річна жінка та її 19-річний юнак. 

Зовсім немасажні послуги: в Києві ''накрили'' бордель (фото)
Зовсім немасажні послуги: в Києві ''накрили'' бордель (фото)
Зовсім немасажні послуги: в Києві ''накрили'' бордель (фото)

В одному із районів столиці, у квартирі, цивільне подружжя організувало діяльність «масажного салону», співробітниці якого надавали сексуальні послуги. Фігурантці оголошено про підозру, а щодо її спільника вирішується питання про процесуальний статус у кримінальному провадженні.

Аби реалізувати задумане, правопорушники винаймали квартиру у Києві та заздалегідь підбирали жінок, які систематично займались проституцією. Вартість послуг за годину коштувала клієнтам від 1000 гривень. Половину грошей фігуранти забирали собі, а решту віддавали повіям.

Організаторці злочинної діяльності оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 303 (Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Їй загрожує до п’яти років тюремного ув’язнення. А щодо спільника затриманої вирішується питання про його процесуальний статус у кримінальному провадженні - повідомляють в прес-службі Нацполіції. 

Другие новости