ПоддержатьУкраїнська

1 листопада 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

1 листопада 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На усій території країни переважатиме сніжно-дощова погода. у південних, східних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -6...+5 градусів, удень 0…+10. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу з снігом. Уночі температура повітря складе 0...+2 градусів, удень – від +3 до +7. Вітер північно-західний і західний, 2-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сухо за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +1...+5 градусів, удень повітря прогріється до +5...+10. Вітер західний і північно-західний, 2-7 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Сімферополі, Севастополі, Ялті можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе +2…+5 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +5 до +9. Вітер західний і північно-західний, 2-8 м/с.

У східних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Вночі до -1…+2 градусів, денна температура повітря складе +3...+6. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-8 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до -6...+2 градусів, вдень стовпчики термометрів покажуть 0…+9. Вітер східний, південний, південно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода, у регіоні в другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора. Температура повітря вночі до -1...+1, вдень – до +13.+15 градусів. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0…+2 градуси, вдень – від +4 до +7. Вітер західний і північно-західний, 2-8 м/с.

Другие новости