ПоддержатьУкраїнська

Активісти "СтопКору" з Черкащини розповіли про порушення на виборах об'єднаних територіальних громад

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'СтопКору' з Черкащини розповіли про порушення на виборах об'єднаних територіальних громад

Голова уманського осередку "Стоп корупції" Руслана Парфьонова була спостерігачем на виборах до об'єднаних територіальних громад у селі Кочержинці Черкаської області. За спостереженнями громадської активістки, у ході процесу волевиявлення були численні порушення, так звані "гастролери" та шахер-махер з боку членів комісії.

Враженнями від виборів Руслана Парфьонова поділились у соцмережі.

"29 жовтня 2017 року відбулися місцеві вибори до Паланської об'єднаної територіальної громади. Будучи присутньою на виборах в с. Кочержинці, такої кількості порушень я ще не зустрічала. В результаті на вказані порушення на виборах мене було позбавлено повноважень офіційного спостерігача, такий сценарій розіграли "гастролери", які були запрошені кандидатами в депутати, які були 100% впевненні у своїй перемозі.

На першому відео прошу звернути увагу на те, що бюлетені видавали членам комісії, але відомість, яка передбачена законодавством  для отримання бюлетенів, була відсутня.

Секретар засідання надавала звичайний зошит в клітину з пустографками, навпроти яких розписувалися члени. Потім записали кількість бюлетенів тільки на кандидатів в депутати. Відомості про отримання бюлетенів на голову взагалі не оформляли", – написала активістка у Фейсбуці.

Другие новости