ПоддержатьУкраїнська

15 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

15 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується дощова погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +2...+15 градусів, удень +10...+21. Вітер змінний, переважно південний, західний, північний, північно-західний, південно-східний та південно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Вночі повітря охолодитися до +6...+10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +12...+15. Вітер південний, південно-східний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-8 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9...+13 градусів, удень повітря прогріється до +13...+21. Вітер південний, західний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 3-8 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря складе +11...+15 градусів. Денна коливатиметься від +16 до +21. Вітер південних, західних, південно-західних і південно-східних напрямків, 4-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі градусники покажуть +8...+12, денна температура повітря складе +15...+19 градусів. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 3-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +2...+9 градусів, удень підніметься до +10...+17. Вітер західний, північний, північно-західний та південно-західний, 2-8 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні нічний дощ з грозою вранці зміниться сильним дощем, ближче до полудня опади припиняться. Температура повітря вночі до +7, удень до +13 градусів. Вітер північний, західний, північно-західний та південно-західний, 2-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +7...+11 градусів, удень – від +12 до +18. Вітер південний, західний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-8 м/с.

Другие новости