ПоддержатьУкраїнська

У Харкові чиновниця відбулася штрафом за хабар

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові чиновниця відбулася штрафом за хабар

Жінка отримала 8 тис. грн за вирішення земельного питання.

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це йдеться у рішенні Жовтневого районного суду Харкова від 11 квітня 2016 року.

За матеріалами справи, в жовтні 2015 року до співробітниці відділу адміністраторів Харківської районної державної адміністрації звернувся харків’янин. Чоловіку було необхідно погодження проекту землеустрою про відведення у власність земельної ділянки, яка розташована на території Харківського району.

Чиновниця зажадала від чоловіка 8 тис. грн за те, щоб вплинути на службових осіб Управління Держгеокадастру у Харківському районі Харківської області та відділу містобудування та архітектури Харківської районної державної адміністрації Харківської області та вирішити відповідне питання. Чоловік на такі умови погодився.

24 листопада 2015 року жінка отримала 3 тис. грн, а 8 лютого 2016 року ще 5 тис. грн. Зловмисницю затримали.

Під час суду жінка повністю визнала свою провину та покаялась у скоєному.

Суд визнав її винною за ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом) та призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 17 тис. грн, а також постановив сплатити на користь державі судові витрати у розмірі 982,08 грн.

Другие новости