ПоддержатьУкраїнська

18 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

18 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. Місцями в Криму висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -6...+8 градусів, удень +1...+11. Вітер змінний, переважно східний, північно-східний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до -2...0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +2...+4. Вітер південний, 3-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...+8 градусів, удень повітря прогріється до +1...+11. Вітер східний та південно-східний, 1-4 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Ялті можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе 0...+6 градусів. Денна коливатиметься від +5 до +9. Вітер східних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть -6...+1, денна температура повітря складе 0...+6 градусів. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -2...+3 градусів, удень підніметься до +5...+11. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 2-9 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +1, удень до +7 градусів. Вітер південний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2...+2 градуси, вдень – від +3 до +7. Вітер південний і південно-східний, 2-6 м/с.

Другие новости