ПоддержатьУкраїнська

2 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

2 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. У західних, місцями в північних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі становитиме -1...+15 градусів, удень +6...+20. Вітер змінних напрямків, переважно західних, південних, південно-західних, південно-східних і північно-західних, 1-9 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Місцями можливий невеликий дощ. Уночі повітря охолодитися до +1...+3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +6...+10. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+5 градусів, удень повітря прогріється до +6...+12. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +1...+13 градусів. Денна коливатиметься від +11 до +20. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. Уночі до +1...+4 градусів, денна температура повітря складе +6...+14. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -4...+2 градусів, удень підніметься до +5...+13. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні ввечері можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до -2, удень до +9 градусів. Вітер переважно південний та південно-західний, 1-5 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сухо. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1...+4 градуси, вдень – від +6 до +11. Вітер західний, південний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

Другие новости