ПоддержатьУкраїнська

На Донбас зі сторони РФ продовжують перекидати зброю та боєприпаси – "ІС"

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбас зі сторони РФ продовжують перекидати зброю та боєприпаси – 'ІС'

Російські найманці не припиняють посилювати угруповання поблизу Ясинуватої, Яковлівки та Спартака, передислокувавши до Авдіївки свіже ротне зведене військове формування.

Новину повідомляє "Преса України", посилаючись на групу "ІС".

Так, через Красногвардійський на Мінеральне під покровом темряви пройшли одночасно 2 колони. Одна з них складалася з восьми вантажних машин (з російськими найманцями, бойовими припасами та спорядженням), чотирьох бойових броньованих машин: одного багатоцільового легкоброньованого транспортера і трьох бойових машин піхоти, Уралу на причепі з двадцяти трьох міліметровою спареною зенітною установкою і двох автомобільних кунгів, один з яких був з польовою кухнею. А через сорок хвилин, за нею пройшла інша колона, яка складалася з трьох КамАЗів, причому один був броньований і восьми бронемашин: чотирьох бронетранспортерів, одної броньованої розвідувально-дозорної машини та трьох багатоцільових легкоброньованих транспортерів, при цьому два з них були у вигляді самохідного протитанкового ракетного комплексу "Штурм-С".

Крім того, російські найманці перемістили артилерійське угруповання, яке періодично вело вогонь по ЗСУ між Широкиним і дорогою Маріуполь-Тельманове. Так між Патріотичним і вітряною станцією північніше Безіменного були помічені три ста двадцяти двох міліметрові самохідні гаубичні установки "Гвоздика" противника, які прямували на північний схід. У тій же колоні були ще й Урал, а також два ЗІЛ-131, трохи пізніше в тому ж напрямку пересувалися два КамАЗи, які тягнули за собою ста двадцяти двох міліметрові гаубиці Д-30/30А.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що переслідуючи мету доукомплектації та поліпшення боєздатності сил бойовиків, з території Російської Федерації на окуповані території Донецької й Луганської областей доставили частини спецпризначення Росії з числа двох відповідних бригад Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації. Зокрема, десяту окрему бригаду спецпризначення з постійним місцем дислокації в Молькіно Південного військового округу Збройних Сил Російської Федерації та шістнадцяту окрему бригаду спецпризначення з постійним місцем дислокації в Тамбові Західного військового округу Збройних Сил Російської Федерації.

У той же час, з Російської Федерації на окуповану територію Донецької й Луганської областей не припиняють поставляти МТЗ для потреб російських найманців. Таким чином, на станції: Луганськ, Ровеньки, Іловайськ прибуло загалом більше ніж три тисячі тонн пального, а на станцію Харцизьк доставили п'ять вагонів з продовольством і медичними препаратами.

Крім того, помічена передислокація з Росії через ПП Довжанський двох ста двадцяти двох міліметрових САУ "Гвоздика" і семи вантажних автомобілів з відповідними бойовими припасами.

Другие новости