ПоддержатьУкраїнська

2 грудня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

2 грудня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується сніжна погода. У південних, місцями у східних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -11...+1 градус, удень -4...+5. Вітер змінних напрямків, переважно південних, західних, південно-західних і північно-західних, 1-5 м/с, у західних областях і в Карпатах посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. Вночі повітря охолодитися до -9...-1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до -3...+1. Вітер західний та південно-західний, 2-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -10...0 градусів, удень повітря прогріється до -3...+3. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -7...+1 градус. Денна коливатиметься від -1 до +5. Вітер північний, східний, північно-східний, південно-східний та північно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У Донецькому та Луганському регіонах без опадів. У Харківській та Дніпропетровській областях можливий дрібний сніг. Уночі до -11...-6 градусів, денна температура повітря становитиме -4...0. Вітер західних, південних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У регіоні переважно сніжна погода. Температура повітря вночі опуститься до -7...-1 градуса, вдень підніметься до -4...+2. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні сніг йтиме весь час, у другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора. Температура повітря вночі до -3, удень до 0 градусів. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-3 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність снігу. Вночі стовпчики термометрів покажуть -6...0 градусів, удень – від -3 до +2. Вітер південний і південно-західний, 2-5 м/с.

Другие новости

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

Сотрудники Госпогранслужбы Украины задержали группу нелегальных мигрантов, которых в украинскую границу, вероятно, доставили пограничники Республики Беларусь