ПоддержатьУкраїнська

2 грудня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

2 грудня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується сніжна погода. У південних, місцями у східних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -11...+1 градус, удень -4...+5. Вітер змінних напрямків, переважно південних, західних, південно-західних і північно-західних, 1-5 м/с, у західних областях і в Карпатах посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. Вночі повітря охолодитися до -9...-1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до -3...+1. Вітер західний та південно-західний, 2-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -10...0 градусів, удень повітря прогріється до -3...+3. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -7...+1 градус. Денна коливатиметься від -1 до +5. Вітер північний, східний, північно-східний, південно-східний та північно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У Донецькому та Луганському регіонах без опадів. У Харківській та Дніпропетровській областях можливий дрібний сніг. Уночі до -11...-6 градусів, денна температура повітря становитиме -4...0. Вітер західних, південних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У регіоні переважно сніжна погода. Температура повітря вночі опуститься до -7...-1 градуса, вдень підніметься до -4...+2. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні сніг йтиме весь час, у другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора. Температура повітря вночі до -3, удень до 0 градусів. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-3 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність снігу. Вночі стовпчики термометрів покажуть -6...0 градусів, удень – від -3 до +2. Вітер південний і південно-західний, 2-5 м/с.

Другие новости