ПоддержатьУкраїнська

21 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

21 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У Карпатах висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі становитиме -3...+9 градусів, удень +1...+13. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, південних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до -3...+2, денна температура – від +8 до +12 градусів. Вітер південний, західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1...+5 градусів, удень повітря прогріється до +6...+13. Вітер західний, північний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові без опадів. Уночі температура повітря буде коливатися в межах 0...+5 градусів. Денна температура повітря становитиме від +8 до +11. Вітер південних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря -2...+1 градус, денна становитиме +7...+10. Вітер західний, північний та північно-західний, 2-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі опуститися до 0...+6 градусів, удень стовпчики покажуть +6...+14. Вітер південний, східний, південно-східний, північний і північно-західний, 2-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні вдень йтиме дрібний дощ, але ближче до вечора він закінчиться. Температура повітря вночі до +2, удень – до +10 градусів. Вітер переважно східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -3...+3 градуси, вдень – до +8...+12. Вітер західний, північний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

Другие новости