ПоддержатьУкраїнська

22 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

22 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме суха погода. Температура повітря вночі становитиме -1...+10 градусів, удень +8...+21. Вітер змінний, переважно північний, західний, південно-західний, південно-східний, південний і північно-західний, 1-5 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря становитиме -1...+9 градусів, удень – від +12 до +17. Вітер південний, західний, південно-західний, північний та північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +1...+5 градусів, удень повітря прогріється до +8...+15. Вітер східний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями, на півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +2...+6 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +10 до +13. Вітер північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до 0...+2 градусів, денна температура повітря складе +11...+13. Вітер західний, північний, північно-західний, південний та південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +2...+10 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +14...+21. Вітер західний, північний, північно-західний та південно-західний, 2-7 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні ввечері, можливо, пройде дощ. Температура повітря вночі до +8, удень – до +18 градусів. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +1...+8 градусів, удень – від +13 до +16. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

Другие новости