ПоддержатьУкраїнська

24-25 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

24-25 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме +3...+15 градусів, удень +10...+21. Вітер змінних, переважно західний, південно-західний, північний, північно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні збережеться переважно суха погода. Вночі від +6 до +10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +15...+19. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі від +5 до +14 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +15...+20. Вітер переважно північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями. На півострові всі вихідні буде суха погода. Температура повітря вночі в межах +6...+15 градусів, удень – до +17...+21. Вітер західних, північних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Температура вночі +3...+11 градусів. Денна температура повітря складе +14...+18 градусів. Вітер північних, західних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно буде суха погода. Температура повітря вночі до +3...+9 градусів, удень +10...+20. Вітер східний, північний, північно-східний, південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні ввечері можливий невеликий дощ, у неділю опадів не передбачається. Температура повітря вночі від +5 до +7, удень – від +14 до +16 градусів. Вітер східний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +4...+10 градусів, удень +15...+19. Вітер північних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

Другие новости