ПоддержатьУкраїнська

Поліція Марганця взялась за розслідування підпалу майна активіста "Стоп Корупції"

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція Марганця взялась за розслідування підпалу майна активіста 'Стоп Корупції'

У Марганецькому відділку поліції відкрили кримінальне провадження за фактом підпалу гаража та автівки голови місцевого представництва ГО "Стоп корупції" Сергія Хникіна.

Про це повідомили активісти проекту. Нагадаємо, Сергію Хникіну підпалили гараж, у якому знаходилась його автівка Лада 2106. Машина вигоріла вщент. Пожежа сталась у ніч проти неділі по вулиці Парковій у гаражах між будинками №2 и №3.

Зауважимо, що Сергій Хникін спільно з іншими активістами "Стоп корупції" веде активну антикорупційну діяльність у місті і відкрити бореться з безладом серед місцевих чиновників.

Додамо, що спроби тиску та погрози фізичної розправи у бік представників "Стоп корупції" були і раніше. Так у травні під час зйомок розслідування про місцеву сміттєву мафію, у якій фігурує місцевий депутат Олександр Бондаренко та його брат-бізнесмен Віталій, останній накинувся на журналістку проекту Лілію Ткачук та пошкодив відеокамеру.

У серпні під час засідання земельної комісії у виконкомі Марганця, депутат від ВО "Батьківщина" Олександр Бондаренко погрожував журналістові "Стоп корупції" Володимиру Садикову.

Після цього інциденту депутат перестрів журналіста разом із дружиною та дочкою у середмісті та погрожував фізичною розправою.

Після звернення представників проекту на ці випадки звернули увагу у ГПУ та особисто Генпрокурор Юрій Луценко.

Другие новости