ПоддержатьУкраїнська

24 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

24 лютого 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. У північних, центральних областях, у Криму та в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -1...+4 градусів, удень +7...+13. Вітер змінний, переважно західний, південний, північно-західний та південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Вночі повітря охолодитися до +1...+3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +10...+13. Вітер західний, південний та південно-західний, 2-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +1...+4 градуси, вдень повітря прогріється до +7...+13. Вітер південний і південно-західний, 2-7 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові збережеться суха погода. Вночі температура повітря становитиме -4...+2 градуси. Денна коливатиметься від +5 до +7. Вітер південних, східних і південно-східних напрямків, 1-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть -1...+1, денна температура повітря становитиме +8...+10 градусів. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +2...+4 градусів, удень підніметься до +9...+13. Вітер західний, південний та південно-західний, 2-8 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний дощ зі снігом. Температура повітря вночі до +3, удень до +7 градусів. Вітер південний, західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність мокрого снігу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +1...+4 градуси, вдень – від +10 до +13. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-6 м/с.

Другие новости