ПоддержатьУкраїнська

8 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

8 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних, місцями в північних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +4...+16 градусів, удень +14...+27. Вітер змінний, переважно південний, західний, східний, північно-східний, південно-східний та південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. У Київській області висока ймовірність дощу. Вночі повітря охолодитися до +6...+11 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +18...+25. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – сонячна погода. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +5...+9 градусів, удень повітря прогріється до +14...+23. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Криму очікується сонячна погода. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +7...+16 градусів. Денна коливатиметься від +17 до +24. Вітер південних, східних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – сонячна погода. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +4...+7, денна температура повітря складе +18...+22 градусів. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +6...+14 градусів, удень підніметься до +20...+27. Вітер південний, південно-східний, східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні ввечері можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +9, удень до +23 градусів. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +8...+13 градусів, удень – від +21 до +25. Вітер південний, східний і південно-східний, 2-6 м/с.

Другие новости