ПоддержатьУкраїнська

Активістам "Стоп корупції" погрожували на нелегальній піщаній точці у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Активістам 'Стоп корупції' погрожували на нелегальній піщаній точці у Києві

Активістам "Стоп корупції" погрожували фізичною розправою на нелегальній точці з видобутку піску на проспекті Ватутіна у Києві. Подробиці повідомив представник проекту Влад Соловйов.

"У ході моніторингу діяльності точок з незаконного видобутку піску у місті, ми приїхали із перевіркою на сумнозвісне місце на проспекті Ватутіна. На зустріч нам порожняком виїжджали вантажівки. Але замість них на територію примчали 4-5 легкових авто. На стоянці нам почав погрожувати спритник на ім'я Дмитро. Пізніше ми встановили його прізвище – Бричок. Дослівно він сказав, що машина, яка нас привезла, згорить, порадив їхати якнайдалі, інакше буде лихо і нас будуть боляче бити", – розповів правозахисник Влад Соловйов.

Активісти "Стоп корупції" звернулись із заявою про погрози до Дарницького ГУ НП у місті Києві.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" спільно з ГО "Бюро з питань захисту екології та здоров'я" зупинили незаконний видобуток піску на проспекті Ватутіна та домоглись арешту й конфіскації спецтехніки. "Компанія, яка займалась нелегальною діяльністю, називається "Екоресурс". Вони давно на цьому ринку.

Раніше давали хабарі як і всі, але зараз із цим стало скрутно, тому спритники вигадали хитру схему. Вони прикривались постановою Кабміну, займались незаконним промисловим видобутком піску під ширмою так званого очищення русел річок та пляжів, а все здобуте залишали собі", – розкрив секрети аферистів Сергій Медяник.

Активістам ''Стоп корупції'' погрожували на нелегальній піщаній точці у Києві
Активістам ''Стоп корупції'' погрожували на нелегальній піщаній точці у Києві

Другие новости