ПоддержатьУкраїнська

Гройсман розповів про жалюгідний стан українських доріг та корупцію

StopCor
StopCor

StopCor

Гройсман розповів про жалюгідний стан українських доріг та корупцію

Цього року з держбюджету України планують виділити втричі більше коштів на ремонт доріг, ніж торік. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, продемонструвавши відео жахливого стану асфальтового покриття. Каже, що цим записом хотів "повернути всіх до реальності".

Новину повідомляє "Преса України".

"Цієї зими ми вийшли з відповідним розширенням зони руйнування українських доріг. Нам потрібно в цьому році збільшити реальне фінансування доріг", – зазначив він.

За словами Гройсмана, в минулому році Уряд витратив на дороги по факту 10 млрд грн.

"Тому зараз потрібно швидше працювати над тим, щоб перейти і до ямкового ремонту, середнього ремонту і капітального ремонту. Ми в цьому році зможемо виділити близько 30 млрд грн, які ми можемо направити на ремонт", – додав прем'єр.

За його словами, це буде втричі більше ніж в попередньому році.

"Люди скажуть, що чим більше виділяють, тим більше вкрадуть. Я вважаю, що нам потрібно так побудувати процеси тендерів, відкритості, контролю якості, щоб все було абсолютно відкрито і доступно. Щоб якщо хтось щось вкраде, щоб про це було абсолютно відомо. І ми розуміємо, що саме головне – не дати неефективно використовувати ресурси"", – зазначив він.

Також на засіданні Гройман показав відео з розбитими дорогами.

https://youtu.be/gYdZyZN3rpU

"Колеги, я навіщо це показав. Я вас просто повернув всіх в реальність, щоб ви розуміли, як виглядають українські дороги. По друге, я хотів би, щоб ви реально оцінювали виклики які перед нами стоять. І дуже важливе питання – це організація робіт на дорогах", – заявив він.

Нагадаємо, у 2016 році в Україні вдалося відремонтувати всього 1% автомобільних доріг, в той час як на сьогодні 95% автодоріг залишаються в непридатному стані. Про це наприкінці лютого заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Другие новости