ПоддержатьУкраїнська

Азаров звинуватив українську сторону у вбивстві терориста Гіві

StopCor
StopCor

StopCor

Азаров звинуватив українську сторону у вбивстві терориста Гіві

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров прокоментував вбивство одіозного терориста Михайла Толстих з позивним Гіві в Донецьку. Зокрема, Азаров поклав провину за те, що трапилося на українську сторону.

Відповідний коментар колишній глава українського уряду дав в ефірі однієї з російських радіостанцій.

За словами Азарова, вбивством Гіві українська сторона в черговий раз порушила Мінські домовленості. Разом з тим колишній прем'єр-міністр України закликав світову спільноту негайно відреагувати на подію.

Серед іншого Азаров акцентував увагу на тому, що українська сторона збройного конфлікту на Донбасі нібито керується тактикою фізичного знищення. При цьому Азаров підкреслив, що це вже не перший терористичний акт, здійснений Україною.

"Мають задуматися підписанти Мінських угод. Необхідно виробити механізм розслідування даних злочинів. Винні мають бути покарані. Я обурений такими фактами, оскільки це явний прояв тероризму", – резюмував Азаров.

До слова, раніше смерть терориста Гіві прокоментував народний депутат України Семен Семенченко. Зокрема, нардеп назвав негативну сторону у вбивстві терориста.

Другие новости