ПоддержатьУкраїнська

Безробітна дружина харківського поліцейського подарувала йому 1,3 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Безробітна дружина харківського поліцейського подарувала йому 1,3 млн грн

Харківський поліцейський задекларував 1,3 млн грн. Таку суму він отримав у подарунок від дружини. При цьому спільний річний дохід подружжя склав скромні 312 тисяч гривень.

Новину передає "Преса України".

Заступник начальника УЗЕ в Харківській області ДЗЕ Нацполіції України Олег Петренко привернув до себе увагу журналістів завдяки своїй електронній декларації. Так, харківський правоохоронець зазначив у своїй декларації, що у 2016 році він отримав подарунок від дружини Маріанни. Йдеться про 1,3 млн грн.

Однак у декларації жінки за минулий рік у графі, де необхідно вказати про свій заробіток, зазначено "0 гривень". Тим не менше, дохід Маріанна Петренко все ж мала. Це 195 тисяч гривень від відчуження рухомого майна. Крім того, грошові заощадження дружини поліцейського склали 350 тисяч гривень.

У своїй декларації Петро Петренко також зазначив, що дружина має дві квартири у Харкові, житловий будинок, земельну ділянку та автомобіль, в той час як у самого є лише земельна ділянка. Спільний дохід подружжя у 2016 році дорівнював 312 тис. 430 грн.

Як повідомлялось раніше, депутат Блоку Петра Порошенка Руслан Сольвар придбав у своєї родички квартиру за символічну суму – 1 гривню. Після цього він продав квартиру за 8,5 млн грн.

Другие новости