ПоддержатьУкраїнська

За даними партнерів ГО "Стоп корупції" з Житомирщини, в області псевдоактивісти та політики-невдахи створили злочинне угрупування

StopCor
StopCor

StopCor

За даними партнерів ГО 'Стоп корупції' з Житомирщини, в області псевдоактивісти та політики-невдахи створили злочинне угрупування

Представники житомирської ГО "Захист та Справедливість", організації-партнера ГО "Стоп корупції", оприлюднили у мережі скандальний список осіб, які, на їхню думку, причетні до організації злочинного угрупування на Житомирщині, хоча прикриваються громадською діяльністю.

Активісти пишуть, що це лише "анонс" та список прізвищ, а решту матеріалів, які вони будуть використовувати у суді, обіцяють оприлюднити найближчим часом.

"А йтиметься про те, як нашу область починають прибирати до рук і хазяйнувати в ній угрупування, які складаються з народних обранців, що представляють політичну силу з нульовим рейтингом довіри, деякі члени якої маючи доволі сумнівну репутацію, постійно задіяні лише в тих "громадсько-активних" процесах, де вони мають на меті отримати матеріальну винагороду, при цьому використовують шеврони бойового підрозділу, який вже давно відцурався від них.

Одразу скажу. Я не звик нікого безпідставно звинувачувати, допоки не матиму чіткого переконання в тому, що люди перетнули межу вседозволеності. З поміж багатьох скандальних питань пов’язаних з "УГРУПУВАННЯМ" в області, набирає обертів тема "незаконного" видобутку піску.

Ті, хто розвиває цю тему, доволі вибіркові в своїх претензіях до порушників. А причина одна і про це ми вам розповімо в матеріалах розслідування, яке ми провели", – написав на своїй сторінці у Facebook голова ГО "Захист та Справедливість", організації-партнера ГО "Стоп корупції", Сергій Білошицький.

У списку, який оприлюднили викривачі, прізвища бізнесменів, політиків та так званих громадських активістів.

Подробиці тут.

Другие новости