ПоддержатьУкраїнська

Бойовики звинуватили СБУ в плануванні "теракту" проти Захарченка

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики звинуватили СБУ в плануванні 'теракту' проти Захарченка

В "ДНР" заявили, що мають у своєму розпорядженні докази того, що українські спецслужби планували ліквідацію самопроголошеного глави "ДНР" Олександра Захарченка. Опубліковано відео із зізнанням одного із затриманих луганськими бойовиками "диверсантів".

Новину повідомляє "Преса України".

Служба безпеки України готувала теракт проти "глави" самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка, повідомляється на сайті "міністерства державної безпеки ДНР", де наводиться фрагмент відеозапису допиту затриманого "майора спецпідрозділу ЗСУ" Сергія Іванчука.

"Мені пропонували завдання по "ДНР". Бесіда проходила в будівлі СБУ управління Самбуцкого... Нам ставили задачу по "Фахівцю", співробітник СБУ, лисуватий такий, я його не знаю, питав, чи можемо ми виконати завдання по ДНР – це підрив машини глави "ДНР" за маршрутом слідування на пункт пропуску "Успенка", – сказав Іванчук.

Також він зазначив, що одним із завдань було втертися в довіру до командира "Сомалі" Михайла Толстих з позивним "Гіві". На початку лютого Толстих загинув у результаті теракту.

Нагадаємо, в "ДНР" заявили, що розкрили злочини, в результаті яких були ліквідований лідер бандформування "Сомалі" Михайло Толстих і ватажок "народної міліції ЛНР" Олег Анащенко. Згідно з добутою ними інформацією та оприлюдненим відео із зізнаннями, до вбивства причетні Сили спеціальних операцій ЗСУ.

Другие новости