ПоддержатьУкраїнська

У Лондоні українські активісти виступили проти діяльності підприємств Ахметова на території ОРДЛО

StopCor
StopCor

StopCor

У Лондоні українські активісти виступили проти діяльності підприємств Ахметова на території ОРДЛО

Акція протесту проти діяльності підприємств українського олігарха Ріната Ахметова на окупованих територіях Донбасу пройшла під стінами його лондонської резиденції 12 березня. Організатором виступив громадський рух Лондон ЄвроМайдан.

Новину повідомляє "Преса України".

Учасники акції вимагають перевірити законність отриманих доходів компаній Ахметова відповідно до британського антикорупційного законодавства та британського антитерористичного закону. За їх словами, в разі підтвердження на бізнес Ахметова повинні бути накладені відповідні санкції з конфіскацією його майна на користь України.

"У Ахметова на окупованій території Донбасу є працюючі шахти, заводи. Нереально їм працювати без співпраці з окупаційною адміністрацією ОРДЛО. Таким чином, британським службам необхідно перевірити, чи не фінансує Ахметов роботою своїх підприємств армію терористів/окупантів? Адже фінансування тероризму згідно з британським законодавством – це серйозний злочин", – підкреслили учасники мітингу.

Блокада основних транспортних артерій з окупованими регіонами Донбасу почалася 25 січня з ініціативи ветеранів АТО, також в русі беруть участь політсили і окремі народні депутати.

Українська влада не підтримала блокаду окупованого Донбасу. Аргументом проти цього стало те, що українським ТЕЦ потрібне вугілля антрацитної групи, яке добувають в окупованих регіонах Донецької і Луганської областей. З 17 лютого в Україні діє режим надзвичайного стану в енергетиці.

Нагадаємо, на Харківщині 30 учасників блокади спробували перекрити залізничний рух на ділянці дороги Куп'янськ–Сортувальний. До них виїхали правоохоронці, які шляхом "мирних переговорів" змусили активістів згорнути новий редут.

Другие новости