ПоддержатьУкраїнська

Брат політика з Дніпропетровщини, який напав на "СтопКор", переховується від суду у лікарні

StopCor
StopCor

StopCor

Брат політика з Дніпропетровщини, який напав на 'СтопКор', переховується від суду у лікарні

Брат депутата Марганецької міської ради Олександра Бондаренка Віталій, який у травні минулого року напав на знімальну групу "СтопКору" та розбив відеокамеру, поступив на стаціонар місцевої лікарні. Імовірно, що у такий спосіб нападник хоче уникнути суду у справі про перешкоджання професійній діяльності. Судове засідання має відбутись 15 травня.

Таку версію оприлюднив власний кореспондент "Стоп корупції" у Марганці Володимир Садиков, який перебуває на лікуванні у місцевій лікарні після нападу невідомого.

"День почався, для мене як зазвичай за останній тиждень – обхід лікаря та процедури. Все як годиться для тих, хто лікується на стаціонарі. Але після восьмої ранку мене чекав перший сюрприз. До мене в палату поселили, на вигляд абсолютно здорового, кого б Ви думали, та і я сам був у невеликому здивуванні – Віталія Бондаренко. Так, саме Віталіка.

Того самого, який в травні 2015 року напав і розбив камеру знімальній групі "Стоп корупції ТВ", коли журналіст Лілія Ткачук знімала матеріал стосовно сміттєвої мафії на чолі з Олександром Бондаренком. Суд по Віталію повинен відбутися 15 травня, щодо перешкоджання журналістській діяльності, може тому він і ліг на лікування, а може просто хоче психологічно впливати на мене своїм сумним виглядом", – повідомив журналіст.

Нагадаємо, на власного кореспондента "СтопКору" у Марганці Володимира Садикова напала невідома особа. Зловмисник напав на чоловіка зі спини, коли той підходив до дружини та дитини. Журналіст із численними травмами перебуває у міській лікарні.

Додамо, депутат Марганецької міської ради Олександр Бондаренко та його брат Віталій були героями розслідувань журналістів "СтопКору".

Так, під час зйомок сюжету про сміттєву мафію у травні 2016 року у Марганці на Дніпропетровщині на знімальну групу "СтопКору" накинувся брат місцевого депутата Олександра Бондаренка – Віталій.

Другие новости