ПоддержатьУкраїнська

ДБР обговорило з Офісом Прокурора Міжнародного кримінального суду хід розслідування «справ Майдану»

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР обговорило з Офісом Прокурора Міжнародного кримінального суду хід розслідування «справ Майдану»

Керівництво Державного бюро розслідувань зустрілося з делегацією Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду. МКС на даний час здійснює попередній розгляд ситуації в Україні у контексті вчинення воєнних злочинів та злочинів проти людяності.

Під час обговорення т.в.о. директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова розповіла представникам МКС про перебіг розслідування «справ Майдану».

«Спеціальний слідчий підрозділ ДБР з розслідування «справ Майдану» був укомплектований остаточно лише 11 січня 2020 року. Наразі триває процес прийому матеріалів кримінальних проваджень з Офісу Генерального прокурора. Станом на сьогодні прийнято 47 справ. Не зважаючи на короткий термін роботи вже маємо перші результати - повідомлення про підозри силовикам та скерування до суду справи про вбивство журналіста», - заявила Ірина Венедіктова.

Представники Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду розповіли, що в рамках вивчення подій на Майдані, Сході України та в Криму, для МКС важливо налагодити взаємодію з ДБР щодо взаємного інформування по цих справах. Сторони домовилися про активну співпрацю у розслідуваннях, результатів яких очікує українська громадськість і світова спільнота.

Другие новости