ПоддержатьУкраїнська

ДФСУ назвали найбільш корумпованим органом країни

StopCor
StopCor

StopCor

ДФСУ назвали найбільш корумпованим органом країни

Представник Transparency International оцінив, у яких органах виконавчої влади України корупція досягла свого апогею. Так, найбільш ідеальне середовище для протиправних дій мають Фіскальна служба та митниця.

ДФСУ назвали найбільш корумпованим органом країни

Новину передає "Преса України".

Виконавчий директор організації Transparency International в Україні Ярослав Юрчишин оцінив ситуацію з корупцією в країні. Він дійшов до висновку, що Фіскальна служба та митниця – це місця, де процвітає корупція. Обґрунтовуючи свою думку, він зауважив, що ФСУ має великий влив на бізнес.

"В свою чергу бізнес – це ресурси та відповідно можливість впливати на позицію", – зауважив Юрчишин.

Він також нагадав, що цю "нездорову" позицію підтримують суди. Тому для вирішення цієї проблеми необхідно змінювати політику держави та підхід людей до ведення бізнесу. Юрчишин нагадав, що чотири роки назад лідером у рейтингу найбільш корумпованих органів була Державтоінспекція, однак ситуація змінилась і тепер громадяни більше довіряють новоствореній поліції.

Щодо сфер корупції, то тут лідерство тримає охорона здоров’я. Друге місце в антирейтингу дісталось сфері освіти. Варто зазначити, раніше ряд експертів коментували реформи в Україні, які начебто покликані покращити життя людей та наблизити їх до "європейських цінностей". За їх словами, будь-які зміни, які проводитиме держава для своїх корисних цілей, змушуватимуть українців шукати все нові методи, щоб обійти "заборони та пропозиції". Як результат, багато операцій в різних сферах проводяться в тіні.

Другие новости