ПоддержатьУкраїнська

Екс-дипломат привласнив під час відрядження майже мільйон гривень

StopCor
StopCor

StopCor

Екс-дипломат привласнив під час відрядження майже мільйон гривень

Київською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника Консульства України в Малазі (Королівство Іспанія), який під час відрядження привласнив понад 700 тис. гривень державних коштів. Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва, передає УНН.

"Київською місцевою прокуратурою № 10 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника Консульства України в Малазі (Королівство Іспанія) за обвинуваченням у заволодінні державними коштами в особливо великих розмірах", – зазначили в прес-службі.

Повідомляється, що перебуваючи на посаді спеціаліста з фінансових питань та діловодства Консульства України в Малазі, екс-чиновник під час довготермінового відрядження систематично здійснював незаконні перекази коштів з рахунків Консульства на власний рахунок.

Упродовж 2014 - 2016 років він перерахував на власний рахунок понад 700 тис. гривень державних коштів, зазначають в прокуратурі.

За результатами розслідування екс-чиновнику повідомлено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) кримінального кодексу України. Крім того, місцевою прокуратурою заявлено позов про стягнення з обвинуваченого всієї суми завданих збитків.

Другие новости