ПоддержатьУкраїнська

Після розслідування про дерибан землі на Миколаївщині на місцевого активіста "Стоп корупції" напав депутат сільради

StopCor
StopCor

StopCor

Після розслідування про дерибан землі на Миколаївщині на місцевого активіста 'Стоп корупції' напав депутат сільради

Голова Миколаївського осередку "Стоп корупції" Ярослав Лемиш у результаті нападу депутата сільради у селі Новополтавка Новобузького району Миколаївської області Олександра Ревуцького отримав струс мозку та численні забої й садна.

Інцидент стався у місцевому закладі громадського харчування в кінці робочого дня, який активіст провів у селі в рамках розслідування дерибану землі з боку сільради. Наразі Ярослав Лемиш перебуває у лікарні селища Низький Буг

"Інцидент стався у місцевому кафе. До мене під час вечері підійшов місцевий депутат Олександр Ревуцький та в агресивній манері почав критикувати інтерес до темних справ сільради, пов'язаних із дерибаном землі. У якийсь момент розмови я увімкнув диктофон та почав запис. Щойно політик це побачив, накинувся на мене та почав щосили бити.

Я отримав численні забої та зі струсом мозку потрапив на лікарняне ліжко. Під час нападу Ревуцький відібрав у мене особисті мобільні телефони, лише вранці наступного дня мені повернули мою техніку", – розповів голова Миколаївського осередку "Стоп корупції" Ярослав Лемиш.

Наразі активіст готується до проходження судово-медичної експертизи та зняття побоїв.

Другие новости