ПоддержатьУкраїнська

Громадський активіст прикував себе до паркану скандального заводу "Фанплит" з вимогою закриття підприємства

StopCor
StopCor

StopCor

Громадський активіст прикував себе до паркану скандального заводу 'Фанплит' з вимогою закриття підприємства

Громадський активіст Денис Шинкаренко прикував себе до паркану заводу з виготовлення фанерних плит «Фанплит» на знак протесту проти діяльності підприємства, яке своїми викидами отруює людей. У такий спосіб активіст хоче привернути до проблеми отруєння жителів району увагу столичної влади. 

Громадський активіст прикував себе до паркану скандального заводу ''Фанплит'' з вимогою закриття підприємства

«Завод роками отруює жителів будинків, які розміщені по сусідству із потужностями «Фанплиту». У повітря у результаті роботи виробника фанери ідуть викиди формальдегіду у смертельних дозах. Жителі району скаржаться на погане самопочуття, проблеми зі здоров’ям, у зоні ризику – діти. Ми закликаємо місцеву владу вжити відповідних заходів. Один із варіантів вирішення проблеми – перенесення потужностей «Фанплиту» за межі Києва», – зазначили активісти «Стоп корупції», які вийшли на підтримку жителів Дніпровського району та ГО «Мешканці Комфорт Таун».

Громадський активіст прикував себе до паркану скандального заводу ''Фанплит'' з вимогою закриття підприємства

Нагадаємо, вранці ГО «Мешканці Комфорт Тауну» та жителі Осокорків, Позняків і Дарницького районів провели попереджувальний флешмоб з переходом дороги пішохідним переходом на перехресті Харківського шосе та вул. Тепловозної.

У такий спосіб жителі Дніпровського району звертаються до чиновників з проханням захистити їх та їхніх дітей від небезпечної для життя та здоров’я діяльності заводу з виготовлення фанерних плит «Фанплит» і перенести виробництво якомога далі від житлової забудови. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції», які підтримали акцію.

«Мешканці Дарницького району, Позняків та Осокорків стали заручниками екологічно небезпечного підприємства у густонаселеному житловому районі. Викиди отруйних речовин «Фанплиту» у повітря, жахливе перевищення безпечних для здоров’я людини норм формальдегідів та інших шкідливих речовин підтверджені експертизами МОЗ, екоінспекції.

Мешканці кількох районів мають дихати повітрям з формальдегідами, через що від захворювань дихальних шляхів потерпають, насамперед, діти!

Бездіяльність влади столиці змушує людей об’єднуватися та відстоювати своє право на чисте повітря через акції протесту!», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Другие новости