ПоддержатьУкраїнська

Керівник Харківського вузу допускав студантів до захисту диплома після сплати "добровільного внеску"

StopCor
StopCor

StopCor

Керівник Харківського вузу допускав студантів до захисту диплома після сплати 'добровільного внеску'

Харківська місцева прокуратура спільно з працівниками управління Служби безпеки України в області викрили одного з керівників харківського вишу на системному вимаганні грошей зі студентів. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, до прокуратури звернувся студент із заявою про те, що директор інституту одного з харківських національних університетів вимагає від студентів гроші за допуск до захисту диплома.

"Хлопець на прийомі в прокуратурі розповів, що для того, щоб здати дипломну роботу для подальшого її захисту, необхідно отримати підпис директора інституту. Однак коли студент 6-го курсу звернувся за підписом, начальник повідомив, що візує допуск до захисту диплома тільки після наявності квитанції про добровільний внесок у фонд випускників", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, сума внеску становила 1 тис. грн. Під час огляду кабінету директора інституту співробітники СБУ та прокуратури виявили близько 100 квитанцій про внески у фонд.

Педагогу оголошено підозру у ч. 3 ст. 368 КК України ("Вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою"). До суду скеровано клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Другие новости