ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині підприємці "заробили" дев'яносто тисяч гривень на ремонт доріг

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині підприємці 'заробили' дев'яносто тисяч гривень на ремонт доріг

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили механізм розтрати бюджетних коштів, виділених на ремонт автошляхів у Кремінському районі Луганщини. Про оборудку повідомляє прес-служба СБУ.

Спеціалізоване підприємство здійснювало у 2015 році капітальний ремонт ділянок автошляхів у Кремінній та околицях міста. Ініційована співробітниками спецслужби перевірка виконання контракту встановила, що представники дорожньо-будівельної компанії завищили обсяги робіт на дев’ятсот тисяч гривень.

Підприємці внесли у звітні форми недостовірні дані про кількість використаних під час ремонту матеріалів. Посадовці місцевої влади підписали акти виконаних робіт, не перевіривши їх якість.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, ідеться у повідомленні.

Триває оперативно-слідчі дії для встановлення осіб, причетних до розтрати бюджетних коштів. Зокрема, перевіряється діяльність чиновників щодо вчинення ними посадових злочинів, передбачених ст. 366 (службове підроблення) та 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Другие новости