ПоддержатьУкраїнська

Керівник залізничної станції на Донеччині "погорів" на хабарі у 43 тис. грн

StopCor
StopCor

StopCor

Керівник залізничної станції на Донеччині 'погорів' на хабарі у 43 тис. грн

На Донеччині затримали керівника залізничної станції на хабарі у 43 тисячі гривень. Про це інформують у прес-службі Нацполіції України.

Встановлено, що 54-річна жінка за надання вагонів рухомого складу систематично вимагала хабарі від підприємців, які здійснюють вантажні операції по станції. Ціна за кожну одиницю рухомого складу коливалася від 250 до 500 гривень.

Також викрито і особу, яка постійно надавала чиновниці хабарі. Хабародавцем виявився заступник начальника відділу вантажних перевезень одного з товариств.

Сьогодні, 5 квітня, правоохоронці затримали обох порушників.

Так, у керівниці вилучено шість тисяч гривень, які вона отримала від посадовця приватного підприємства. Загальна сума переданих грошових коштів становить 43 тисячі гривень.

Загалом було задокументовано 18 фактів отримання посадовцем хабарів.

Нині вирішується питання щодо повідомлення заступниці начальника станції про підозру за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), а заступнику начальника відділу товариства — за ч.2 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Крім того, вирішується питання щодо обрання відносно них міри запобіжного заходу.

Керівник залізничної станції на Донеччині ''погорів'' на хабарі у 43 тис. грн

Другие новости