ПоддержатьУкраїнська

Митник за хабар відбувся штрафом і 2-х річною забороною на роботу у відомстві

StopCor
StopCor

StopCor

Митник за хабар відбувся штрафом і 2-х річною забороною на роботу у відомстві

Співробітнику митного посту призначили штраф і заборонили на 2 роки займати посади в органах Державної фіскальної служби за отримання хабара в розмірі 2200 доларів США. Відповідний вирок виніс Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя, повідомляють "Наші Гроші. Запоріжжя".

Згідно з матеріалами, заступник начальника митного поста "Запоріжжя-аеропорт" – начальник відділу митного оформлення №1 Запорізької митниці ДФС України Віталій Первій в жовтні 2015 року запропонував начальнику служби наземного обслуговування ТОВ “Авіакомпанія “Atlasjet Україна” передавати 100 доларів США за кожен здійснений рейс із запорізького аеропорту. Взамін обіцяв максимальне сприяння роботі авіакомпанії. Пізніше суму хабара за кожен рейс погодили в розмірі 75 доларів США і в листопаді Первій в кафе "Тепло" поблизу облдержадміністрації отримав перший транш в розмірі 500 доларів США. Вже в січні Первій в цьому ж кафе отримав ще 1700 доларів, після чого і був затриманий на місці злочину.

Дії посадовця кваліфікували за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу, що передбачає покарання штрафом від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Разом з обвинувальним актом до суду надійшла угода про визнання винуватості, якою обвинуваченому погодили покарання у вигляді штрафу в розмірі 1500 мінімумів доходів громадян – 22500 гривень – з позбавленням права обіймати посади в органах ДФС України строком на 2 роки.

Тож суд затвердив відповідну угоду з визначеним покаранням Віталію Первію, а також повернув йому заставу в розмірі 62 тис. грн., вилучений IPhone-5 та зняв арешт з його автомобіля “Шевролет Авео”, 525 гривень, 10 Євро і 4250 доларів США.

Нагадаємо, авіаперельоти за маршрутом Запоріжжя – Стамбул авіакомпанія Atlasjet запустила 1 вересня минулого року.

Другие новости