ПоддержатьУкраїнська

П'ятьох колишніх працівників міліції засудили за вимагання у Львові

StopCor
StopCor

StopCor

П'ятьох колишніх працівників міліції засудили за вимагання у Львові

П’ятьох працівників Шевченківського райвідділу міліції засудили за перевищення службових повноважень та вимагання. Заступник начальника кримінальної міліції Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області та четверо працівників сектору карного розшуку отримали від трьох до чотирьох років позбавлення волі за злочин, вчинений у 2013 році. Про це повідомляє видання ZAXID.NET

Засудили злочинну групу наприкінці березня цього року. Під час слідства, яке тривало понад два роки, офіцери міліції перебували на волі. Троє із них внесли майже по 70 тис. грн застави, а двоє після півторарічного перебування у СІЗО були під домашнім арештом.

Нагадаємо, працівників міліції затримали "на гарячому". Як зазначено у вироку Шевченківського районного суду Львова, у лютому 2013 року міліціонери, маючи інформацію про продаж автомобіля без реєстраційних документів, вирішили на цьому заробити, тиснучи на власника авто і вимагаючи хабар. Розслідування справи тривало понад два роки.

Наприкінці березня цього року Шевченківський районний суд Львова засудив членів злочинної групи. Усі вони визнали свою вину. Двоє капітанів міліції отримали по чотири роки ув’язнення. Ще один капітан отримав три роки та одинадцять місяців. Старшому лейтенанту, який вимагав хабар, перерахували півторарічний термін попереднього ув’язнення, зарахувавши його за три роки позбавлення волі та відпустили. Лейтенанта міліції, який також відсидів у СІЗО півтора роки, відпустили, перерахувавши термін за "законом Савченко".

Усіх працівників міліції позбавили звань та заборонили упродовж трьох років (капітанам) та упродовж двох років (лейтенантам) займати керівні посади у правоохоронних органах.

Другие новости