ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині викрито керівництво поліції напідпитку

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині викрито керівництво поліції напідпитку

21 березня в Марганецькому відділенні поліції було свято – свій день народження святкував начальник Марганецького відділення поліції Нікопольського відділу ГУНП в Дніпропетровській області капітан поліції Яровий Роман Васильович.

В цей святковий день двері Марганецького відділення поліції були відкриті тільки для наближених осіб для отримання подарунків та святкування з міцними напоями. Після тривалого святкування з наближеними особами та приниження рядового складу, начальник відділення Яровий Р.В. з заступником начальника відділення Дорудою Олександром Миколайовичем близько 19 години вийшли з відділення з явними ознаками сп'яніння та сіли в службовий автомобіль Мерседес д.н. 1818 і вирішили покататися.

Марганецкий очевидец

Після нетривалої агресивної їзди по місту Марганець вони вирішили їхати в сторону Нікополя. Там Яровий Р.В. вирішив піти відпочивати додому, а Доруда О.М. направився додому до себе. По дорозі, у зв'язку з невпевненим керуванням автомобілем, його було зупинено на посту ДПС в с. Олексіївка. Після візуального огляду працівниками поліції, у зв'язку з наявними ознаками сп'яніння, Доруду О.М. було доставлено до Нікопольської лікарні – де були відібрані зразки крові на аналіз вмісту алкоголю та наркотичних засобів.

Викрити та принципово підійти до цієї ситуації, а саме – не відпустити зразу працівника поліції такого рангу, а діяти в даній ситуації лише по закону вдалося лише за умови сумлінного виконання своїх обов'язків принциповими працівниками поліції під керівництвом Начальника ГУНП в Дніпропетровській  області, генерала поліції третього рангу Репешко Ігоря Володимировича та Начальника Нікопольського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області полковника поліції Кравцова Євгена Володимировича. Це саме той приклад, як повинна діяти нова поліція.

Але виникає занепокоєння, чи не покриють цей факт працівники лікарні – адже їм слід замислитись, а якщо під колеса такого водія попала їхня дитина, то до кого вони б звертались?

Марганецька спільнота вважає, що якщо офіцери справжні, то за такий ганебний вчинок повинні самі звільнитись з правоохоронних органів. Тому, у зв'язку з такою поведінкою, не виникає запитань, чому покриваються корупційні діяння міської голови Жадько О.А., яка знаходиться в дружніх стосунках з Яровим Р.В.

Всю цю інформацію нам підтвердили й в Марганецькому відділенні, і в Нікопольському відділі, і в головному управлінні поліції в Дніпропетровській області. Отримати коментарі підозрюваних правоохоронців нам не вдалося.

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" бере під контроль дану ситуацію та буде інформувати про хід розслідування.

Другие новости