ПоддержатьУкраїнська

Після нападу на активіста "СтопКору" на держкордоні, прикордонники виступили на захист зловмисників

StopCor
StopCor

StopCor

Після нападу на активіста 'СтопКору' на держкордоні, прикордонники виступили на захист зловмисників

Прикордонна служба дала відповідь щодо конфлікту між активістами та невідомими особами у Красноїльську.

"На Буковині прикордонники продовжують проводити низку заходів щодо протидії організованій злочинній діяльності по усьому кордону.

Так, на одній із доріг, що веде до лінії кордону, біля Красноїльська, прикордонники виставили контрольний пост, який обладнали шлагбаумом та відеокамерами для фіксації руху через контрольний пост. Таке рішення не сподобалося деяким особам.

Тому у вівторок, 21 березня, щоб демонтувати щойно облаштований шлагбаум, до контрольного посту прибула група осіб, очільником якої був псевдоактивіст. Щоб завадити їхнім діям, на місце прибула інша група патріотично налаштованих громадян, яка стала на захист прикордонників.

Між групами виникла сутичка. На щастя, її швидко владнали прикордонники, а лікар надав першу медичну допомогу одному із потерпілих.

Згодом на місце прибули представники селищної та обласної рад, поліцейські, які допомогли залагодити конфлікт", – у такий оригінальний спосіб прокоментували ситуацію в Чернівецькому прикордонному загоні.

Нагадаємо, напередодні близько 11 години дня на пропускному пункті "Красноїльськ" побили активіста чернівецького осередку "Стоп корупції" Миколу Петіченка.

Конфлікт трапився через тимчасовий шлагбаум, який встановили прикордонники біля пропускного пункту. За словами активіста, шлагбаум був встановлений незаконно. З відповідною заявою Микола Петіченко звернувся до Чернівецького прикордонного загону, а 21 березня вирушив до Красноїльська.

За словами Миколи Петіченка, на місце прибули не тільки активісти, а й невідомі молодики на чорному джипі, які й побили Миколу Петіченка по голові.

Після нападу на активіста ''СтопКору'' на держкордоні, прикордонники виступили на захист зловмисників

"Це красноїльська застава, 100 метрів від румунського кордону. Сюди невідомо звідки звозять сміття. Коли ми почали про це писати та намагались протидіяти, щоб зупинити це свавілля, на нас, журналістів "Стоп корупції", напали місцеві контрабандисти. Ми переконані, що вони діяли на замовлення та за вказівкою прикордонників, які у такий спосіб намагались уникнути відповідальності.

На місці був присутній новий очільник держприкордонного загону пан Вовк... Посадовець бездіяв. Ми припускаємо, що саме він і підмовив нападників на фізичну розправу над активістами "Стоп корупції". Про це нам повідомив один із контрабандистів. За процесом з машини спостерігав та керував розправою працівник СБУ", – розповів подробиці активіст чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Другие новости