ПоддержатьУкраїнська

На Донбасі бойовики посилюють передові позиції – Тимчук

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбасі бойовики посилюють передові позиції – Тимчук

Командування російсько-терористичних військ наказало посилити передові позиції та ешелони оборони на окупованих територіях Донбасу.

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Командування "1-го і 2-го" "армійських корпусів" російсько-терористичних військ віддало наказ на посилення передових позицій і других ешелонів оборони", – йдеться в повідомленні.

Тимчук розповів, що здійснюються заходи з інженерного обладнання ротних опорних пунктів і батальйонних районів оборони, а також позицій для артилерії. Бойовики облаштовують позиції артилерійських підрозділів у населених пунктах або в безпосередній близькості від них.

Раніше повідомлялося, що на допомогу захисникам "руського мира", які зазнали значних втрат під Авдіївкою, прибула жива сила – найманці з Кавказу. Це дагестанці та чеченці, що вже встигли повивішувати свої прапори.

Нагадаємо, 14 лютого у штабі АТО зафіксували більше півсотні обстрілів з боку незаконних збройних формувань (НЗФ). По Авдіївці вели вогонь БМП та міномети. Такі ж вид озброєння відзначились у на Маріупольському напрямку. На Луганщині було спокійніше.

Другие новости