ПоддержатьУкраїнська

На Донбасі від "дружнього" вогню загинуло троє терористів

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбасі від 'дружнього' вогню загинуло троє терористів

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що на Донбасі в результаті "дружнього" вогню загинуло троє та поранено одинадцять бойовиків.

Про це розповіли в прес-службі ГУР.

"Не дивлячись на заходи російського окупаційного командування щодо підтримання військової дисципліни на період святкування "Дня захисника Батьківщини", військовослужбовці з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжували масово вживати спиртні напої та наркотики", – йдеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що це призвело до помилкових ударів по власних передових позиціях, у результаті яких загинуло троє та поранено одинадцять військовослужбовців 1 АК і 2 АК.

Раніше повідомлялося, що міністерство державної безпеки бойовиків самопроголошеної "Донецької народної республіки" почало активно поширювати серед населення чутки про деблокаду Донбасу Росією.

Нагадуємо, командування російських військ перекинуло на Донеччину розвідпідрозділи спецназу ГРУ РФ, які готують ряд "гучних" диверсій проти підрозділів ЗСУ та командування сил АТО.

Другие новости