ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нападу на журналіста

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нападу на журналіста

В управлінні НП у Святогірську після нападу на голову місцевого осередку "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна відкрили кримінальне провадження за 171 статтею "про перешкоджання професійній журналістській діяльності". Відповідну справу внесли у ЄРДР.

Про це постраждалого повідомили представники правоохоронних органів.

Нагадаємо, днями на керівника Святогірського осередку ГО "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна здійснено напад з метою перешкоджання його журналістській діяльності. Подробиці повідомив сам постраждалий.

"Інцидент стався напередодні. О 13 годині в приміщені Святогірської міської ради міським головою Дзюбою О.І. було призначено сесію виконавчого комітету Святогірської міської ради. Висвітлення подібних засідань, винесення їх на широкий загал "СтопКор" проводить регулярно, бо для місцевих жителів це єдина можливість дізнатися, чим насправді займається влада, які рішення ухвалює.

Звичайно, представникам влади не дуже подобається наша присутність і не раз були спроби перешкоджання зйомкам. Але активісти кожного разу своєю наполегливістю відстоювали свої права і доносили до громади необхідну інформацію.

Але сьогодні влада перейшла межу. Щойно я розпочав готувати відеокамеру, на мене накинувся член виконавчого комітету Присяжний (начальник обласного шпиталю для ветеранів ВВ війни м. Святогірськ). Взяв та буквально вибив спиною двері в кабінеті міського голови (до речі, за його присутності та моральної підтримки). Якби не витримка, усе б могло закінчитись бійкою, на що й було розраховано", – розповів деталі нападу Володимир Рибалкін.

"Для нас не дивно, що ініціатором провокації став саме Присяжний. Колишній член "Партії Регіонів", зараз у діючому, резервному списку депутатів до Святогірської міської ради від партії "Наш край". Саме він ще в січні 2014 року закликав Януковича до силового розгону Майдану на сесії Святогірської міськради.

Якщо так поводяться з ветераном АТО, журналістом, керівником громадського об'єднання – то що сталося б з пересічним громадянином, який би вирішив відвідати "відкритий " захід влади?", – додав стопкорівець Володимир Рибалкін.

Активіст викликав на місце інциденту поліцію.

Відокремлений підрозділ ГО настоює на звільненні члена виконавчого комітету Присяжного М.О.

Другие новости