ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині псевдоподатківці вимагають у підприємців кошти за вирішення проблемних питань

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині псевдоподатківці вимагають у підприємців кошти за вирішення проблемних питань

Фіскальники краю вкорте попереджяють про шахраїв.

Податківці Хмельниччини просять підприємців бути вкрай уважними і не піддаватися на брудні провокації телефонних шахраїв, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ДФС в області, у Хмельницькому та в інших містах краю протягом останнього часу зафіксовані випадки шахрайських дій, пов'язаних із спробами заволодіння незаконним шляхом грошовими коштами суб'єктів господарської діяльності.

Зловмисники телефонують до керівників підприємств, установ, організацій та до приватних підприємців міста Хмельницького, представляючись працівниками фіскальної служби, пропонують за певну винагороду вирішити проблемні питання щодо не застосування до них заходів податкового впливу, зокрема, не проведення контрольно-перевірочних заходів.

За "сприяння" у вирішенні проблемних питань псевдоподатківці вказують суму і рахунок для перерахунку грошових коштів за "послуги".

Податківці нагадують, що в Україні діє мораторій на проведення перевірок платників податків, обсяг доходу яких складає менше 20 мільйонів гривень та наголошують, що для проведення перевірки податківець має надати необхідний пакет документів.

Другие новости