ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині прикордонники масово відмовляються від дрібних хабарів

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині прикордонники масово відмовляються від дрібних хабарів

Прикордонникам на "Грушеві" пропонували 100 злотих.

На Львівщині почастішали випадки відмови прикордонників від хабарів.

У ПП "Грушів" зафіксовано спробу дачі хабара прикордонникам. Як повідомила прес-служба Львівського прикордонного загону, грошову винагороду у розмірі 100 польських злотих пропонував громадянин України за нездійснення огляду автомобіля. Прикордонники відмовилися. Як виявилося, у авто було приховано 140 пачок цигарок.

Двома тижнями раніше відмовилися від хабаря і прикордонники ПП "Краковець". Мешканець Львівщини пропонував прикордонникам "домовитися" за позачерговий проїзд до пункту пропуску.

Відмовляються прикордонники і від євро. У середині вересня іноземець намагався підкупити прикордонника хабарем у 1 тисячу євро. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України. Чоловік, який представився громадянином Вірменії, аби прикордонник "закрив очі" на те, що він пройде непоміченим через кордон, запропонував 1 тисячу євро. Від хабара, еквівалент якого складає близько 30 тисяч гривень, прикордонник категорично відмовився, а порушника затримав.

Загалом, протягом року персоналу Львівського прикордонного загону у 26 випадках пропонували хабарів на суму майже 57 тисяч гривень, у всіх цих випадках прикордонники відмовлялися від отримання коштів, тим самим були заохочені керівництвом прикордонного загону на загальну суму 80 тис. грн.

Другие новости