ПоддержатьУкраїнська

На окуповані території вирушив 61-й "гумконвой" з Росії

StopCor
StopCor

StopCor

На окуповані території вирушив 61-й 'гумконвой' з Росії

У вівторок, 28 лютого, Російська Федерація відправила на окупований Донбас черговий "гумконвой". Це вже 61 раз колона машин з невідомим вантажем незаконно перетне кордон України.

У російському міністерстві надзвичайних ситуацій розповіли, що вантажівки везуть в міста Донецької та Луганської області дитячі продуктові набори.

"61 колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу вирушила у бік російського кордону. В її складі 25 автомобілів, які везуть близько 300 тонн гуманітарних вантажів", – сказали у відомстві.

Зазначається, що гумконвой по досягненню державного кордону України розділиться. Одна колона пройде через пункт пропуску "Донецьк", інша – через "Матвіїв Курган". Далі вантажівки роз'їдуться по Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, 21 лютого, на окуповану територію Донбасу вдерся черговий так званий "гумконвой" із Росії. Прибуло 20 фур з невідомим вантажем. Підконтрольні бойовикам ЗМІ заявили, що машини доставили "понад 200 тонн гуманітарних вантажів".

Раніше повідомлялося, що перша від початку 2017 року, але шістдесята від 2014 року, автоколона МНС Росії, завантажена гуманітарним вантажем, попрямувала на територію окупованого Донбасу. Виїхала вона з рятувального центру в Ростовській області.

Другие новости