ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі членам злочинної групи повідомлено про підозру у привласнені бюджетних коштів на суму понад 650 тисяч гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі членам злочинної групи повідомлено про підозру у привласнені бюджетних коштів на суму понад 650 тисяч гривень

Посадовець відділу селищної ради одного з районів Запорізької області допустила розтрату майна, а директор одного з підприємств привласнив бюджетні кошти. Слідчими ГУНП в Запорізькій області за матеріалами Управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомлено про підозру посадовим особам у вчиненні злочину.

Детективи Слідчого управління ГУНП в Запорізькій області, за матеріалами Управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом прокуратури, розслідують кримінальне провадження, відкрите за фактом розтрати бюджетних коштів посадовими особами у складі організованої злочинної групи.

Під час досудового розслідування встановлено, що директор товариства з обмеженою відповідальністю створив організовану групу, до складу якої залучив Головного інженера підприємства та начальника відділу однієї з селищних рад району Запорізької області. Посадові особи підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, користуючись бюджетними коштами під час виконання договору підряду по ремонту першого поверху та будівництву спортивного майданчика місцевого навчально-виховного закладу, умисно занизили обсяги і вартість будівельних робіт. В результаті злочинних дій допущено втрату бюджетних коштів на загальну суму понад 650 тисяч гривень.

24 квітня слідчим, під процесуальним керівництвом прокуратури області, трьом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.3 ст.28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та  ч.2 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 28 квітня, в Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя буде вирішуватись питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Другие новости