ПоддержатьУкраїнська

На журналіста "СтопКору" у Хмільнику напав депутат міськради

StopCor
StopCor

StopCor

На журналіста 'СтопКору' у Хмільнику напав депутат міськради

На журналіста "Стоп корупції" В'ячеслава Гришка напав депутат Хмільницької міської ради Олег Бялківський. Інцидент стався під час засідання сесії міськради міста Хмільника.

Подробиці з місця нападу повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Політик вдарив нашого колегу, видер з рук та пошматував плакат із написом "Банда Юрчишиних лізе до міської ради Хмільника". Саме на сьогоднішньому засіданні хмільницькі депутати мали проголосувати за заступників, яких протягує Петро Юрчишин. Так минулої сесії він тотально залякував депутатів, щоб ті голосували в його інтересах.

Розвідавши, що сьогодні на засіданні будуть представники "СтопКору", Петро Юрчишин, схоже, злякався і не прийшов. Лише телефоном дав вказівку мерові Сергію Редчику закрити засідання та перенести його на понеділок. Саме так міський голова і вчинив, одноосібно ухвалив рішення і порушив законодавство та регламент", – розповів журналіст та свідок подій Сергій Медяник.

Активісти проекту звернулись із заявою до поліції. Окрім того, команда проекту провела мітинг під стінами мерії.

"Примітно, що у ході акції до нас підходили містяни та висловлювали свою підтримку. Окрім того, один із жителів Хмільника повідомив нас та звернувся із відповідною заявою до поліції про те, що вантажівки, які обслуговують молокозавод компанії "Візит"(фірма належить братам Миколі та Петру Юрчишиним), розбивають дороги міста. Машини вагою у понад 50 тонн руйнують асфальтове покриття, що призводить до просідання та руйнації фундаментів будинків по сусідству із підприємством", – додав журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, за результатами розслідування "СтопКору" ТОВ "АП НВП "Візит", якою спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрала у підприємства ТОВ "Строймайстер" залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ "Строймайстер".

Додамо, що Рівненський апеляційний господарський суд визнав фіктивною біржову угоду, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові. Відповідно до вироку суду ТОВ "Візит" має повернути заводу "Строймайстер" незаконно захоплене майно.

На журналіста ''СтопКору'' у Хмільнику напав депутат міськради
На журналіста ''СтопКору'' у Хмільнику напав депутат міськради
На журналіста ''СтопКору'' у Хмільнику напав депутат міськради
На журналіста ''СтопКору'' у Хмільнику напав депутат міськради
На журналіста ''СтопКору'' у Хмільнику напав депутат міськради

Другие новости