ПоддержатьУкраїнська

Стопкорівці пропонують Держприкордонслужбі обмежити доступ цивільних осіб до землі у прикордонній зоні

StopCor
StopCor

StopCor

Стопкорівці пропонують Держприкордонслужбі обмежити доступ цивільних осіб до землі у прикордонній зоні

Представники чернівецького осередку "Стоп корупції" виступають з ініціативою обмежити видачу землі у прикордонній зоні приватним особам під мисливське господарство. Ці території використовують для безперешкодного перевезення контрабанди через зелену зону, переконані активісти проекту.

"На Буковині уздовж лінії кордону масово роздають мисливські господарства у приватні руки. При цьому в очільника Держприкордонслужби в Чернівецькій області не виникає жодних заперечень. Складається таке враження, що той факт, що прикордонники остаточно втрачають контроль на кордоні, їх влаштовує. Самі ж території переходять у користування до осіб, які промишляють контрабандою та браконьєрством.

Фактично своїми діями прикордонники сприяють зловмисникам. А в лісовому господарстві намагаються зняти із себе відповідальність за охорону природного середовища, зокрема фауни, оскільки загрались крадіжками лісу. При цьому не розуміють, що фактично прирікають свою гігантську корупційну структуру до розпаду", – написав у соцмережі активіст місцевого осередку проекту Валерій Аіріні.

Другие новости